Paluani Козунак с кокос Преглед

Paluani Козунак с кокос
  • Модел: Panetone con crema al cocco
  • Наличност: В наличност
16.90лв.
Козуначено руло с крем Йогурт, декорирано с шоколад - 400 гр.