Giuseppe Coccо Паста Фузили Гиганти №86 500гр Преглед

Giuseppe Coccо Паста Фузили Гиганти №86 500гр
  • Производител: Guiseppe Cocco
  • Модел: Pasta Fusillo Gigante - 1587
  • Наличност: В наличност
9.90лв.
Съставки: Твърда пшеница и вода. Тегло на опаковката:500 g.