Мляно кафе Universal COSTA RICA 250гр. 3412 Преглед

Мляно кафе Universal COSTA RICA 250гр. 3412
  • Производител: Universal
  • Модел: Caffè Macinato Universal COSTA RICA 250g.
  • Наличност: В наличност
24.90лв.
Мляно кафе Коста Рика, е уникално кафе, с цветен аромат на печен бадем на фона на пикантен шоколад.100% арабика.